Boek

Deal with it : achter de schermen van het grote geld : leren, investeren, floreren

Deal with it : achter de schermen van het grote geld : leren, investeren, floreren
×
Deal with it : achter de schermen van het grote geld : leren, investeren, floreren Deal with it : achter de schermen van het grote geld : leren, investeren, floreren
Boek

Deal with it : achter de schermen van het grote geld : leren, investeren, floreren

Nederlands
copyright 2025
Volwassenen
Praktische gids over de praktijk van durfkapitaal, met concrete adviezen voor het schrijven van een eigen businessplan en het vinden van investeerders. Met illustraties in grijstinten.
Titel Deal with it : achter de schermen van het grote geld : leren, investeren, floreren
Auteur Eva de Mol
Taal Nederlands
Uitgever Utrecht: Zwartjes & Labović, copyright 2025
255 p. : illustraties
ISBN 9789039100714

NBD Biblion

Bookarang (AI samenvatting)
Een praktische gids met inzichten in de wereld van durfkapitaal. Eva de Mol is oprichter van CapitalT, een fonds dat in groene technologieën investeert. In dit boek deelt ze haar inzichten in de wereld van kapitaal, waarbij ze focust op het doorbreken van traditionele investeringsnetwerken die voornamelijk mannen bevoordelen. Het boek bevat praktische strategieën en adviezen voor het opstellen van een businessplan en het aantrekken van investeerders. Het is bedoeld voor mensen met innovatieve ideeën die willen leren hoe ze hun plannen kunnen financieren en realiseren in de competitieve wereld van het durfkapitaal. Helder en begrijpelijk geschreven. Met tabellen, grafieken en figuren in grijstinten. Eva de Mol is promovendus, investeerder, opiniemaker en spreker, zo is ze onder andere te gast in talkshows en bij BNR.